Producenci
Digitus UPS Line-Ineractive LCD BASIC, 800VA/480W, 1x12V/9A, AVR, 2x Schuko CEE 7/3
Opis
Gwarantuje niezawodną ochronę przed utratą danych oraz szkodami spowodowanymi przez zmiany napięcia w biurze oraz w domu.
Zasilacze UPS Line-Interactive firmy DIGITUS posiadają kompaktowe rozmiary i są kontrolowane mikroprocesorem, co gwarantuje wysoką niezawodność. Są łatwe w obsłudze i zapewniają wysoką skuteczność i bezpieczeństwo dla systemów firmowych i biurowych pod względem utraty danych i uszkodzeń. Właściwości, takie jak zabezpieczenie przed przeciążeniem, wyładowaniem i przeładowaniem, funkcja zimnego startu oraz energooszczędność i akustyczny system alarmowy, to tylko niektóre zalety zasilaczy UPS Line-Interactive firmy DIGITUS.
- Stabilizacja napięcia - układ AVR
- Szybki czas przełączania w przypadku awarii zasilania
- Kompaktowa obudowa zapewniająca oszczędność miejsca w infrastrukturze IT
- Szybki czas ładowania
Dane techniczne
| Moc pozorna | 800 VA |
| Moc czynna | 480 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modyfikowana sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Desktop |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wysokość 142 x szerokość 101 x głębokość 298 mm |
| Waga | 4.35 kg |
| Pozostałe parametry |
|