Producenci
Digitus Uchwyt do ściany wideo, 45-70" max. obciążenie 70kg, VESA max. 600x400
Opis
Uchwyt stanowi profesjonalne rozwiązanie do ściany wideo, oferując jednocześnie uniwersalną kompatybilność z wyświetlaczami - dzięki maksymalnej nośności 70 kg / 154 lbs i rozstawieniu otworu do maksymalnie VESA 600 x 400. Wielowymiarowa regulacja umożliwia precyzyjne dopasowanie konfiguracji ściany wideo, w tym głębokości, wysokości i nachylenia. Uchwyt do ściany wideo jest wyposażony w mechanizm szybkiego blokowania, który ułatwia instalację i konserwację. Mechanizm zamknięcia typu quick release zabezpiecza monitory na miejscu dzięki systemowi blokowania i odblokowywania. Idealne rozwiązanie w przypadku wyświetlaczy w przestrzeniach publicznych i komercyjnych, które muszą być zabezpieczone przed kradzieżą.
- Funkcja odłączania - szybki dostęp w celu instalacji czy konserwacji
- Precyzyjna regulacja: Głębokość 20 mm / wysokość 25 mm
- Precyzyjna regulacja ustawienia wyświetlacza: Regulacja wysokości/głębokości
- System szybkiego zablokowania: Blokuje/odblokowuje wyświetlacz
- System blokady odłączenia: zapewnia bezpieczeństwo, eliminując możliwość przypadkowego wyskoczenia
- Otwór zabezpieczający przed kradzieżą: do dodatkowego zabezpieczenia przed niepożądanym wyjęciem (potrzebna jest do tego dodatkowa kłódka)
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 45 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 70 kg |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | W stanie złożonym: szer. 67 x wys. 52,4 x gł. 9,5 cm |
| Waga | 10.55 kg |
| Pozostałe parametry |
|