Producenci
Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 27, max. obciążenie 15kg, obrotowy 360 (PIVOT), poziomnica
Opis
Uniwersalny uchwyt do instalacji monitora lub telewizora na ścianie.
- Uchwyt posiada otwory w standardzie VESA (75x75,100x100) umożliwiające montaż ekranu o przekątnej do 27 lub więcej jeżeli jego waga nie przekracza 15kg.
- Uchwyt umożliwia obrót ekranu o 360° stopni. Dodatkowo możliwa jest regulacja poziomo-pionowa w zakresie 15° stopni.
- Dodatkowo uchwyt wyposażony jest w praktyczną poziomnicę ułatwiającą montaż.
- Uchwyt wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz malowany proszkowo na kolor czarny.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja w poziomie | 15 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 220 x 80 x 150 mm |
| Waga | 9.41 kg |
| Pozostałe parametry | Pivot: 360° |