Producenci
Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 27, max. obciążenie 15kg, uchylno-obrotowy 360 (PIVOT)
Opis
Uniwersalny uchwyt do instalacji monitora lub telewizora na ścianie.
Uchwyt posiada otwory w standardzie VESA (75x75,100x100) umożliwiające montaż ekranu o przekątnej do 27 lub więcej jeżeli jego waga nie przekracza 15kg. Uchwyt umożliwia obrót ekranu o 360° stopni. Dodatkowo możliwa jest regulacja poziomo-pionowa w zakresie 35° stopni. Uchwyt wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz malowany proszkowo na kolor czarny.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w poziomie | 45 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 80 mm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 112 x 112 x 80 mm |
| Waga | 0.8 kg |