Producenci
Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 27", max. obciążenie 18kg, poziomnica
Opis
Uniwersalny uchwyt do instalacji monitora lub telewizora na ścianie.
Uchwyt posiada otwory w standardzie VESA (75x75,100x100) umożliwiające montaż ekranu o przekątnej do 27 lub więcej jeżeli jego waga nie przekracza 18kg.
Niewielka odległość od ściany (18mm) pozwala na eleganckie zawieszenie wyświetlacza.
Dodatkowo uchwyt wyposażony jest w praktyczną poziomnicę ułatwiającą montaż.
Uchwyt wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz malowany proszkowo na kolor czarny.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 18 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 18 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 130 x 30 x 150 mm |
| Waga | 330 g |