Producenci
Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 32", max. obciążenie 9kg, ze sprężyną gazową, obrotowy
Opis
Uchwyt ścienny do monitora marki DIGITUS obsługuje płaskie i zakrzywione monitory rozmiaru do 32" o maksymalnej wadze 9 kg. Sprężyna gazowa i ramię obrotowe umożliwiają wygodną regulację pozycji monitora. Uchwyt ścienny zapewnia zgodność ze standardem VESA 75x75 i 100x100.
- Do monitorów płaskich i zakrzywionych
- Idealne pod względem ergonomii dopasowanie pozycji monitora do wzrostu użytkownika
- Zintegrowane rozwiązanie do zarządzania kablami
- Nachylenie: -45°/+90°, obrót w poziomie: -90°/+90°, obrót panelu przedniego: 360°
- Ramię obrotowe: zapewnia maksymalną elastyczność w zakresie widoczności
- Sprężyna gazowa: idealnie amortyzuje masę monitora
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 15 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Regulacja w pionie | 135 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 25 cm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Aluminium |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Matowy |
| Wymiary | dł. 47,5 x szer. 11,7 x wys. 49,1 cm |
| Waga | 1.64 kg |