Producenci
Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 42", max. obciążenie 30kg, uchylny
Opis
Uniwersalny uchwyt do instalacji monitora lub telewizora na ścianie.
Uchwyt posiada otwory w standardzie VESA (75x75, 100x100, 200x100, 200x200) umożliwiające montaż ekranu o przekątnej do 42 lub więcej jeżeli jego waga nie przekracza 30kg. Uchwyt umożliwia szeroki zakres regulacji w pionie oraz poziomie. Uchwyt wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz malowany proszkowo na kolor czarny.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (maks.) | 42 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Regulacja w pionie | 30 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 270 x 70 x 250 mm |
| Waga | 1.84 kg |