Producenci
Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 43", max. obciążenie 23kg, ze sprężyną gazową, obrotowy
Opis
Uniwersalny uchwyt ścienny do monitora firmy DIGITUS obsługuje płaskie i zakrzywione monitory rozmiaru do 43" o maksymalnej wadze 23 kg. Sprężyna gazowa i ramię obrotowe umożliwiają wygodną i elastyczną regulację pozycji monitora. Zintegrowane rozwiązanie zarządzania kablami zapewnia zorganizowaną i uporządkowaną przestrzeń roboczą. Uchwyt ścienny zapewnia zgodność ze standardem VESA 75x75 i 100x100.
- Idealne pod względem ergonomii dopasowanie pozycji monitora do wzrostu użytkownika
- Do wyświetlaczy płaskich i zakrzywionych
- Nachylenie: -5°/+15°, obrót w poziomie: -90°/+90°, obrót panelu przedniego: -3°/+3°
- Sprężyna gazowa: idealnie amortyzuje masę monitora
- Zintegrowane rozwiązanie do zarządzania kablami
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 43 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 23 kg |
| Regulacja w pionie | 20 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Obrót | 6 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Matowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | dł. 45,5 x szer. 22,4 x wys. 35 cm |
| Waga | 2.9 kg |