Digitus Zasilacz awaryjny UPS Line-Ineractive LCD, 1000VA/600W, 2x12V/7Ah, AVR, 4xSCHUKO, USB, RS232, RJ45
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
363.30
Opis
Zasilacz awaryjny UPS Line-Interactive LCD, 1000VA/600W
Dane techniczne
Moc pozorna 1000 VA
Moc czynna 600 W
Architektura UPS-a line-interactive
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Liczba akumulatorów 2
Napięcie 12 V
Pojemność akumulatora 7 Ah
Czas ładowania 8 h
Typ obudowy Desktop
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzeciążeniowe
Zabezpieczenia / filtry Nadmierne rozładowanie
Zabezpieczenia / filtry Przeciw przeładowaniu
Porty zasilania we. Typ F Schuko
Porty zasilania wy. 4 x typ C/F (Schuko)
Gniazda we/wy 2 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Wymagania środowiskowe
  • Temperatura pracy: 0-40°C
  • Wilgotność: do 95% (bez kondensacji)
Kolor Czarny
Wymiary
162 x 150 x 338 mm (wysokość x szerokość x głębokość)
Waga 7.8 kg
Pozostałe parametry
  • Napięcie wejściowe: 230 VAC
  • Zakres napięcia: 162-290 VAC
  • Częstotliwość wejściowa: 50Hz/60Hz (automatyczne wykrywanie)
  • Napięcie wyjściowe: 230 V AC 10%
  • Regulacja prądu zmiennego (tryb bateryjny): 10%
  • Częstotliwość wyjściowa (Tryb bateryjny): 50 Hz 1%
  • Kształt fali wyjściowej (tryb bateryjny): Symulowana sinusoida
  • Standardowy czas ładowania: 6-8 godzin dla uzyskania 90% naładowania