Producenci
Digitus Zasilacz awaryjny UPS Line-Ineractive LED, 1500VA/900W, 2x12V/9Ah, AVR, 4xSCHUKO, USB, RS232, RJ45
Opis
Zasilacz awaryjny UPS Line-Interactive LED, 1500VA/900W
Wysokowydajna ochrona domowych lub biurowych systemów komputerowych przed utratą i uszkodzeniem danych.
UPS Line-Interactive firmy DIGITUS posiadają kompaktowe rozmiary oraz gwarantują wysoką niezawodność i wydajność dzięki zastosowaniu sterowania mikroprocesorowego. Są łatwe w obsłudze oraz zapewniają skuteczne zabezpieczenie domowych lub biurowych systemów komputerowych przed utratą i uszkodzeniem danych. Cechy szczególne, takie jak zabezpieczenie przed przeciążeniem, wyładowaniem i przeładowaniem, funkcja zimnego startu oraz energooszczędność i akustyczny system alarmowy, to tylko niektóre zalety UPS Line-Interactive firmy DIGITUS.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 900 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Desktop |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 198 x 158 x 380 mm (wysokość x szerokość x głębokość) |
| Waga | 10.1 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja producenta: 24 miesiące. |