Digitus Zasilacz awaryjny UPS Line-Ineractive LED, 800VA/480W, 1x12V/9Ah, AVR, 2xSCHUKO, USB, RJ11
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
231.20
Opis
Zasilacz awaryjny UPS Line-Interactive LED, 800VA/480W
Dane techniczne
Moc pozorna 800 VA
Moc czynna 480 W
Architektura UPS-a line-interactive
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Liczba akumulatorów 1
Napięcie 230 V
Pojemność akumulatora 9 Ah
Czas przełączenia (maks.) 6 ms
Czas ładowania 8 h
Typ obudowy Desktop
Zabezpieczenia / filtry Nadmierne rozładowanie
Zabezpieczenia / filtry Przeciw przeładowaniu
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzeciążeniowe
Porty zasilania we. Typ F Schuko
Porty zasilania wy. 2 x typ C/F (Schuko)
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Gniazda we/wy 2 x RJ-11
Wymagania środowiskowe
  • Temperatura pracy: 0-40°C
  • Wilgotność: do 95% (bez kondensacji)v
Kolor Czarny
Wymiary
142 x 101 x 298 mm (wysokość x szerokość x głębokość)
Waga 5.3 kg
Pozostałe parametry
  • Napięcie wejściowe: 230 VAC
  • Zakres napięcia: 162-290 VAC
  • Częstotliwość wejściowa: 50Hz/60Hz (automatyczne wykrywanie)
  • Regulacja prądu zmiennego (tryb bateryjny): 10%
  • Częstotliwość wyjściowa (Tryb bateryjny): 50 Hz 1%
  • Kształt fali wyjściowej (tryb bateryjny): Symulowana sinusoida
  • Standardowy czas ładowania: 6-8 godzin dla uzyskania 90% naładowania