Digitus Zasilacz awaryjny UPS Line-Interactive 600VA/360W AVR
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
266.70
Opis
Zasilacz awaryjny UPS Line-Interactive LED, 600VA/360W
Dane techniczne
Moc pozorna 600 VA
Moc czynna 360 W
Architektura UPS-a line-interactive
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Liczba akumulatorów 1
Napięcie 230 V
Pojemność akumulatora 7 mAh
Czas przełączenia (maks.) 6 ms
Czas ładowania 8 h
Typ obudowy Desktop
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzepięciowe
Zabezpieczenia / filtry Nadmierne rozładowanie
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzeciążeniowe
Zabezpieczenia / filtry Przeciw przeładowaniu
Porty zasilania we. Typ F Schuko
Porty zasilania wy. 4 x typ C/F (Schuko)
Porty zasilania wy. 3 x IEC-C13
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Wymagania środowiskowe
  • Temperatura pracy: 0 - 40°C
  • Wilgotność robocza: 0 - 90 % (bez kondensacji)
Akcesoria w zestawie
  • Wtyczka sieciowa
  • Instrukcja
Kolor Czarny
Wymiary
9 x 20,2 x 28,5 cm
Waga 4.5 kg
Informacje o gwarancji
  • Gwarancja producenta: 24 miesiące
  • Uwaga: Gwarancja na baterię wynosi 6 miesięcy
Pozostałe parametry
  • Automatyczny restart po przywróceniu napięcia
  • Oprogramowanie do sterowania i monitorowania podłączonych urządzeń / funkcji UPS
  • Pojemność: 600 VA / 360 W
  • Napięcie wejściowe: 220 - 240 VAC
  • Tolerancja napięcia wejściowego: 162 - 290 VAC
  • Regulacja napięcia wyjściowego: +/- 10 %
  • Zakres częstotliwości: 50 do 60 Hz ( +/- 10 %)