Producenci
Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny
Opis
Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15,4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny
Zasilacz służy do podawania napięcia poprzez kabel skrętka bezpośrednio do urządzeń obsługujących standard PoE np. kamer IP, punkty dostępowe, telefony IP.
Dane techniczne
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napięcie wyjściowe | 48 V |
| Moc wyjściowa | 15.4 W |
| Zakres napięcia wejściowego | 100~240 VAC 47~63 Hz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 33 mm |
| Szerokość | 66 mm |
| Głębokość | 134 mm |
| Pozostałe parametry |
|