Producenci
Drukarka LEXMARK MS431dn 29S0060
Opis
Drukarka laserowa monochromatyczna LEXMARK MS431dn 29S0060
Lekkie, kompaktowe i szybkie, urządzenie MS431dn obsługuje drukowanie do 40 stron na minutę *, wiele opcji połączeń i opcjonalny zasobnik na 550 arkuszy.
- Obszar zadruku 5.0 mm od górnej, dolnej, prawej i lewej krawędzi (do wewnątrz)
- Wyświetlacz 2-wierszowy, monochromatyczny wyświetlacz LCD ze wszystkimi punktami adresowalnymi (APA)
Kompleksowe zabezpieczenia
Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest dla nas bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.
Solidna wydajność, elastyczna łączność
Wydrukuj pierwszą stronę z szybkością 5,9 sekundy, a następnie wykonuj wymagające zadania, korzystając z dwurdzeniowego procesora 1 GHz i 256 MB pamięci. Połączenie za pomocą USB lub Ethernet, aby zapewnić pełny dostęp całemu zespołowi.
Oszczędzanie papieru i energii
Automatyczne drukowanie dwustronne stanowi standard, a dodatkowo drukarka jest wyposażona w tryby oszczędzania energii, które wspierają klasyfikację EPEAT Silver i certyfikację ENERGY STAR. Program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling (dostępność różni się w zależności od kraju).
Trwałość bez nadmiernej obsługi
Dzięki stalowej ramie i trwałej grzałce MS431dn zostało opracowane, aby długo służyć.
Drukuj więcej, czekaj krócej
Oprócz pierwszej strony drukowanej z szybkością do 5,9 sekundy oraz drukowaniem do 40 stron na minutę, dostępny toner Unison o bardzo wysokiej wydajności zapewnia do 20 000 stron wydruku. Dodaj opcjonalny podajnik papieru, który zwiększa pojemność wejściową do 900 arkuszy, aby drukować więcej i mieć krótsze przestoje.
Dopasowane wydruki
Jako, że mierzy zaledwie 222 mm wysokości x 368 mm szerokości x 363 mm głębokości, urządzenie klasy biznesowej MS431dn dopasuje się praktycznie wszędzie. Jego niewielki rozmiar i lekkość ułatwiają ustawianie na miejscu i przenoszenie.
Dane techniczne
| Model | MS431dn |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 80000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | Direct Image |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | Adobe PostScript |
| Procesor drukarki |
|
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | Standardowa pojemność odbiorników do: 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier dokumentowy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 217 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | 55B0XA0 Kaseta z tonerem Lexmarka o bardzo wysokiej wydajności do 20 000 stron |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 222 mm |
| Szerokość | 368 mm |
| Głębokość | 363 mm |
| Waga | 9.3 kg |
| Pozostałe parametry |
|