Producenci
Duracell Akumulatory AAA/HR3 900mAh blister 4 sztuki
Opis
Akumulatory AAA/HR3 900mAh blister 4 sztuki
Baterie PreCharged to zupełnie nowa technologia łącząca korzyści płynące z połączenia funkcji akumulatorków wraz z największej jakości bateriami alkaicznymi.
Baterie PreCharged mają bardzo niski poziom rozładowania, dlatego są gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania. Są wstępnie naładowane i gotowe do używania na ponad 1 rok!
Baterie PreCharged mogą być ładowane nawet do 1000 razy, co znacznie redukuje koszty oraz ochrania środowisko przez zanieczyszczeniem.
Nowa Technologia: baterie pozostają naładowane przez dłuższy czas, co zmniejsza konieczność częstego ładowania. Idealne do bezprzewodowych myszy, latarek, pilotów.
Dane techniczne
| Typ | Akumulator |
| Rozmiar | AAA |
| Ogniwo | Ni-MH |
| Pojemność akumulatora | 900 mAh |
| Napięcie | 1.2 V |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 4 |
| Ładowarka w zestawie | Nie |
| Pasuje do | Produkt o wielu zastosowaniach |
| Waga | 9 g |