Producenci
ELGATO Master Mount L
Opis
Master Mount L
Master Mount L jest zarówno samodzielnym rozwiązaniem zajmującym niewiele miejsca, jak i niezbędnym rdzeniem Multi Mount, modułowego systemu podwieszania do kamer, świateł i nie tylko. Master Mount L ma główkę kulową, śrubę 1/4 cala i wyściełany zacisk 6 cm / 2,35 cala dla precyzyjnej regulacji w konfiguracjach, w których kluczowa jest maksymalna stabilność.
- Regulowana wysokość od 55 cm / 22 in do 125 cm / 49 in,
Dane techniczne
| Rodzaj | Monopod |
| Materiał | Stal |
| Wysokość robocza (maks.) | 125 cm |
| Wysokość robocza (min.) | 55 cm |
| Długość złożonego statywu | 60 mm |
| Liczba sekcji | 3 |
| Waga | 0.898 kg |
| Futerał | tak |