Producenci
ELGATO USB Hub for Stream Deck +
Opis
Umieszczony za Stream Deck +, USB Hub oferuje dodatkowe porty, aby zaspokoić potrzeby współczesnego twórcy. Umożliwia podłączenie do czterech urządzeń, zapewniając szybki transfer danych i czytnik kart SD. Może nawet zasilać laptopa, zwalniając port, którego normalnie używasz do ładowania.
Dane techniczne
| Rodzaj | Aktywny |
| Liczba portów | 8 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Porty | 1 x czytnik kart SD |
| Porty | 4 x USB Type C Żeńska |
| Porty | 1 x czytnik kart MicroSD |
| Porty | 2 x USB Type A Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Stream Deck + |
| Wymiary | 88 x 76 x 58 mm |
| Waga | 89 g |