Producenci
EPOS IMPACT SC660 USB ML Profesional Headset
Opis
IMPACT SC 660 USB ML - Profesjonalna słuchawka nagłowna klasy Premium z pałąkiem na dwoje uszu ze złączem USB, mikrofon z wyciszaniem szumów UNC, szerokie pasmo przenoszenia, kontrola połączeń w pilocie kablowym, pełen komfort pracy przez cały dzień. Certyfikacja MICROSOFT TEAMS
- Klarowność audio marki EPOS | SENNHEISER naturalny, stereofoniczny dźwięk w słuchawce klasy Premium
- Filtrujący zakłócenia mikrofon UNC dla idealnego przekazu mowy bez odgłosów z otoczenia
- Neodymowe głośniki najwyższej jakości dla optymalnego audio
- Voice Clarity filtruje zakłócenia typowe dla przestrzeni biurowych, zapewniając zwiększony komfort i produktywność
- Technologia ActiveGard dla ochrony przed szokiem akustycznym i nagłymi skokami poziomu głośności
- Elementy wykonane ze szczotkowanego aluminium dla lekkiego i wytrzymałego designu
- Pałąk nagłowny o konstrukcji typu unibody dla optymalnej wytrzymałości w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenia
- Duże nakładki ze skóry ekologicznej dla optymalnego komfortu i wyciszenia
- Pałąk nagłowny wyposażony we wskaźnik numeryczny dla idealnego dopasowania
- Święty spokój wydłużony okres gwarancji do 3 lat
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nawigacja |
| Przeznaczenie | Pozostałe |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telewizja |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Usuwanie echa akustycznego (AEC) |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 18 kHz |
| Długość przewodu | 2.9 m |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Waga | 167 g |
| Pozostałe parametry |
|