Producenci
EPOS / SENNHEISER ADAPT 260 Bluetooth
Opis
ADAPT 260 - Biznesowa słuchawka bezprzewodowa z mikrofonem w technologii Bluetooth 5.0 z pałąkiem nagłownym na dwoje uszu STEREO, mikrofon z wyciszaniem szumów NC, adapter BTD 800 USB-A Bluetooth w komplecie. Dzięki multikonektywnośći możesz łatwo przełączać się pomiędzy dwoma urządzeniami Bluetooth sparowanymi ze słuchawką. Nauszna konstrukcja słuchawki zapewnia cały dzień pracy w komforcie, czyniąc z serii ADAPT 200 wysokiej klasy narzędzie audio. Na straży kompatybilności stoi certyfikacja Microsoft Teams oraz optymalizacja UC. Dzięki baterii, zapewniającej 27 godzin aktywności możesz polegać na ADAPT 260 przez długi czas bez konieczności ładowania.
- Zapewnij czystą jakość połączeń dzięki certyfikowanym rozwiązaniom: Certyfikowany dla Microsoft Teams i zoptymalizowany dla UC
- Adapter Bluetooth klucz BTD 800 USB w komplecie pozwala na szybką łączność z komputerem oraz pełną integrację z oprogramowaniem VoIP
- Natychmiastowe uruchamianie Microsoft Teams: dedykowany przycisk na słuchawce wywołuje aplikację oraz pozwala odebrać połączenie
- Z łatwością przełączaj się między swoimi ulubionymi urządzeniami: wielopunktowa łączność z dowolnymi dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie
- Ciesz się wyjątkową stylistyką i wygodą: w pracy i poza pracą nowoczesny wygląd i miękkie ergonomiczne nauszniki, które zapewniają stały komfort użytkowania
- Filtrujący zakłócenia mikrofon zapewnia czytelność i przejrzystość mowy
- Elastyczny wysięgnik optymalne dopasowanie mikrofonu z dyskretnie chowanym wysięgnikiem w pałąku
- EPOS Voice Technology stereofoniczny, naturalny dźwięk HD idealny do muzyki oraz rozmów
- Technologia ActiveGard - chroni przed szokiem akustycznym
- Długa żywotność baterii do 27 godzin w połączeniu oraz do 300 godzin w oczekiwaniu
- Woreczek ochronny przechowywanie oraz transport
- Kabel USB w zestawie - do ładowania akumulatora w słuchawce oraz do pełnej integracji audio z komputerem.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telewizja |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nawigacja |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Brak |
| Technologie | Hands-free |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | Brak |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Mono |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Impedancja | 0 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 0 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 0 Hz |
| Czułość | 0 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Długość przewodu | 0 mm |
| Zasięg | 0 mm |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Waga | 121 g |
| Waga | 0 kg |
| Akcesoria w zestawie | Woreczek ochronny na słuchawki |
| Pozostałe parametry |
|