Producenci
EPOS Słuchawki ADAPT 361 Bluetooth
Opis
EPOS Adapt 361 - Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy ANC z pałąkiem na głowę - Edukacja / Biuro, USB-C
Seria Adapt 300 to słuchawka dla użytkowników, którzy cenią sobie doskonałą jakość dźwięku, aktywne wyciszanie szumów ANC, oryginalny design i wygodę nie tylko w pracy. Modele z tej serii z pewnością przypadną do gustu osobom o elastycznym stylu działania, które szukają wygodnego zestawu słuchawkowego usprawniającego i umilającego pracę. Dzięki składanej konstrukcji i łączności Bluetooth 5.0 z funkcją szybkiego parowania NFC są doskonałym towarzyszem dla każdego użytkownika smartfona oraz pracownika biurowego. Aktywna redukcja szumów ANC EPOS, w połączeniu z zamkniętymi przetwornikami oraz miękkimi i grubymi poduszkami wokółusznymi znakomicie redukuje hałas zewnętrzny i zapewnia czystą przyjemność słuchania muzyki. Certyfikowana do współpracy z Microsoft TEAMS. Klucz BTD 800 USB-C w komplecie.
- Zapewnij czystą jakość połączeń dzięki certyfikowanym rozwiązaniom: Certyfikowany dla Microsoft Teams i zoptymalizowany dla UC
- Z łatwością przełączaj się między swoimi ulubionymi urządzeniami: wielopunktowa łączność z dowolnymi dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie
- Ciesz się wyjątkową stylistyką i wygodą: w pracy i poza pracą nowoczesny wygląd w kolorze czarnym lub białym i miękkie ergonomiczne nauszniki, które zapewniają stały komfort użytkowania.
- Wysokiej jakości dźwięk stereo i wydajność, na której można polegać: przesyłaj strumieniowo muzykę stereo w pracy lub w drodze do pracy i korzystaj z akumulatora nawet do 46 godzin
- Natychmiastowe uruchamianie Microsoft Teams: dedykowany przycisk Microsoft Teams za pośrednictwem klucza sprzętowego USB-C BTD 800
- Wyraźniejsze połączenia biurowe i komórkowe: dwa zaawansowane mikrofony optymalizują odbiór Twojego głosu bez względu na to, gdzie jesteś
- Ogranicz rozpraszający Cię hałas: doskonałe tłumienie hałasu dzięki dużym nausznikom
- Wygoda i wyjątkowa mobilność: dzięki solidnej, składanej konstrukcji zestawu słuchawkowego
- Zabezpiecz swój zestaw słuchawkowy: z wygodnym etui do przechowywania
- Skorzystaj z łatwego ładowania: przez kabel USB ze złączem USB-C
- Aktualizacje oprogramowania sprzętowego wtedy, kiedy chcesz: przez EPOS Manager i oprogramowanie EPOS Connect
- Możliwość koncentracji w hałaśliwym otoczeniu: dzięki systemowi aktywnej eliminacji szumu Active Noise Cancellation (ANC), który ogranicza szum w tle i poprawia możliwość skupienia się na pracy.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizja |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nawigacja |
| Przeznaczenie | Pozostałe |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Bluetooth | 5.0 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 2,5 mm mikrojack |
| Złącze LINK | USB-C |
| Dźwięk | Stereo |
| Moduł sterujący | brak |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 18 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 Hz |
| Mikrofon | Nie |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Stand | Nie |
| Materiał nauszników | Gąbka |
| Kolor | Czarny |