Producenci
EPOS Słuchawki SC75 USB MS II
Opis
EPOS SC 75 USB MS II - Słuchawka nagłowna z pałąkiem na dwoje uszu ze złączem Jack 3,5mm (4 styki) + adapter USB z kontrolą połączeń, mikrofon z wyciszaniem szumów NC, szerokie pasmo przenoszenia. Certyfikowana z rozwiązaniami wiodących producentów UC oraz MICROSOFT TEAMS
- Optymalizacja pod kątem telefonów programowych: zintegrowany kontroler połączeń oraz kabel zakończony złączem USB
- Jakość dźwięku Epos HD: całkowicie naturalne doświadczenie foniczne dzięki szerokopasmowemu audio Epos Sennheiser
- Filtrujący zakłócenia mikrofon: usuwa zewnętrzne szumy w celu uzyskania optymalnej przejrzystości
- Wysoki komfort: pełen relaks dzięki dużym gąbkom ochronnym oraz niewielkiej wadze zestawu
- Funkcja Noise at Work eliminująca niebezpieczne natężenie hałasu, zgodnie z dyrektywą UE 2003/10/EC
- Solidność: zarówno w działaniu, jak i w wykonaniu
- Jednostronny styl noszenia: nie tracisz kontaktu z otoczeniem
- Giętki i przyjazny wysięgnik: mikrofon zawsze jest ustawiony optymalnie, umożliwiając obrót do 340 stopni
- ActiveGard: technologia chroniąca przed szokiem akustycznym i nagłymi skokami poziomu głośności
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizja |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nawigacja |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 2.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 130 g |
| Pozostałe parametry |
|