Producenci
EVER LISTWA CLASSIC 1,5M
Opis
Nowa listwa antyprzepięciowa EVER CLASSIC to skuteczne zabezpieczenie przeciwprzepięciowe dla urządzeń takich jak komputery stacjonarne i mobilne, urządzenia peryferyjne, sprzęt RTV oraz urządzenia multimedialne. Listwa posiada pięć gniazd sieciowych z uziemieniem wyposażonych w system Child Protection, uniemożliwiający dostęp dzieci do elementów będących pod napięciem. Dodatkowymi atutami listwy są wskaźnik działania ochrony antyprzepięciowej (dioda LED), automatyczny bezpiecznik, który umożliwia szybkie i proste ponowne załączenie listwy oraz dwubiegunowy podświetlany wyłącznik.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Wtyczka | Europejska |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed dziećmi |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Podłoże |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 64 x 345 x 50 mm |
| Waga | 463 g |
| Pozostałe parametry |
|