Producenci
EVER LISTWA OPTIMA 5 M
Opis
Listwa antyprzepięciowa EVER Optima
Nowa listwa antyprzepięciowa EVER OPTIMA to efektywne rozwiązanie dla skutecznego zabezpieczenia podłączonych urządzeń przed przepięciami, mogącymi pojawić się w domowej lub biurowej sieci zasilającej. Zapewnia skuteczną ochronę urządzeń takich jak komputery stacjonarne i mobilne, urządzenia peryferyjne oraz sprzęt RTV.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 6 |
| Długość przewodu | 5 m |
| Wtyczka | Europejska |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed dziećmi |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Ściana |
| Montaż | Podłoże |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 53 x 359 x 39 mm |
| Waga | 724 g |
| Pozostałe parametry |
|