Producenci
EVER Listwa Home 2M USB 8 gniazd Filtrująca
Opis
Listwa antyprzepięciowa HOME to wszechstronne zabezpieczenie odbiorników audio-video, telewizji naziemnej (analogowa i cyfrowa) oraz dodatkowo sieci LAN i klasycznej linii telefonicznej przed nagłymi wzrostami napięcia w sieci energetycznej. Posiada osiem gniazd sieciowych o podwyższonej skuteczności. Wszystkie gniazda posiadają uziemienie oraz blokady uniemożliwiające dostęp dzieci do elementów niebezpiecznych (System Child Protection). Zabezpieczenie antyprzepięciowe dla wszystkich linii zasilających (L-N, L-PE, N-PE) chroni wszystkie podłączone do listwy urządzenia. Zabezpieczenie toru telewizyjnego i teleinformatycznego.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 8 |
| Długość przewodu zasilającego | 2 m |
| Wtyczka | Europejska |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Ściana |
| Montaż | Podłoże |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x RF coaxial |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x RJ-45 |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry |
|
| Wymiary | 120 x 180 x 35 mm |
| Waga | 682 g |
| Wtyczka | PN-E-93201:1997 |
| Ochrona linii danych | Tak |