Producenci
EVER Listwa zasilająca PROTECT 5PL 3M T/LZ12-PRO030/0000
Opis
PROTECT 5PL
Estetycznie wykonana listwa antyprzepięciowa Protect 5PL stworzona została z myślą o skutecznym zabezpieczeniu przepięciowym sprzętu w domu i środowisku biurowym. Listwa chroni urządzenia takie jak m.in. komputery stacjonarne i mobilne, urządzenia peryferyjne, sprzęt RTV oraz urządzenia multimedialne.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 0 |
| Liczba gniazd typu C | 0 |
| Liczba gniazd typu C13 | 0 |
| Liczba gniazd typu C19 | 0 |
| Liczba gniazd typu C39 | 0 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Wtyczka | Europejska |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed dziećmi |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Podłoże |
| Montaż | Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 38 x 50 x 309 mm |
| Waga | 0.57 kg |
| Pozostałe parametry |
|