Producenci
EVER UPS DUO 850 AVR USB
Opis
Zasilacze UPS serii DUO AVR / DUO AVR USB stanowią ekonomiczną ochronę sprzętu komputerowego w biurze i domu. Zabezpieczają podłączone urządzenia przed spadkami oraz zanikami napięcia w sieci, zapewniając ich dłuższe i pewniejsze działanie. Głównym przeznaczeniem zasilaczy z serii DUO AVR / DUO AVR USB jest zabezpieczenie przed niekontrolowaną utratą zasilania: komputerów PC, stanowisk DTP i stacji roboczych, systemów fiskalnych, systemów telewizji przemysłowej CCTV oraz internetowych urządzeń telekomunikacyjnych.
Oferowana seria zasilaczy wyposażona jest w interfejs komunikacyjny USB oraz układ automatycznej regulacji napięcia sieciowego AVR. Zastosowana funkcja zimnego startu daje możliwość uruchomienia zasilacza bez podłączonej sieci zasilające.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 850 VA |
| Moc czynna | 550 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 1.5 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania we. | E type french |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 189 x 100 x 325 mm |
| Waga | 6.9 kg |