Producenci
EVER UPS EASYLINE 650 AVR USB
Opis
EASYLINE 650 AVR
Zasilacze UPS serii EASYLINE AVR USB stanowią ekonomiczną ochronę sprzętu komputerowego w biurze i domu. Zabezpieczają
podłączone urządzenia przed spadkami oraz zanikami napięcia w sieci, zapewniając ich dłuższe i pewniejsze działanie. Głównym
przeznaczeniem zasilaczy z serii EASYLINE AVR USB jest zabezpieczenie przed niekontrolowaną utratą zasilania: komputerów
PC, stanowisk DTP i stacji roboczych, systemów fiskalnych, systemów telewizji przemysłowej DTP oraz internetowych
urządzeń telekomunikacyjnych.
Oferowana seria zasilaczy wyposażona jest w interfejs komunikacyjny USB oraz układ automatycznej regulacji napięcia
sieciowego AVR. Wbudowany wyświetlacz LCD umożliwia ciągły monitoring napięcia wejściowego / wyjściowego, poziomu
naładowania baterii oraz obciążenia zasilacza, a zastosowana funkcja zimnego startu daje możliwość uruchomienia zasilacza
bez podłączonej sieci zasilającej.
Cechy główne:
- Układ automatycznej regulacji napięcia sieciowego AVR
- Wbudowany panel LCD
- Mikroprocesorowa kontrola parametrów
- Gniazda wyjściowe typu French z awaryjnym podtrzymanie zasilania
- Automatyczny restart po powrocie zasilania
- Ładowania nowych akumulatorów i utrzymywanie stanu naładowania baterii przy wyłączonym zasilaniu
- Zimny start - możliwość uruchomienia bez podłączonego zasilania z sieci
- Złącze komunikacyjne USB
- Oprogramowanie monitorująco-zarządzające PowerSoft Professional
- Filtr telekomunikacyjny
Dane techniczne
| Moc pozorna | 650 VA |
| Moc czynna | 360 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2 min |
| Czas ładowania | 6 h |
| Typ obudowy | Desktop |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Linii danych |
| Funkcje specjalne | - Układ automatycznej regulacji napięcia sieciowego AVR |
| Oprogramowanie | PowerSoft Professional |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/E |
| Złącza | RJ-11 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy/przechowywania: od 0 do 40 stopni C |
| Akcesoria w zestawie | - Kabel USB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 143 x 100 x 290 mm |
| Waga | 4.4 kg |
| Pozostałe parametry | - Moc wyjściowa (czynna): 360W |
| Informacje o gwarancji | - Serwis door-to-door |