Producenci
EVER UPS ECO Pro 1200 AVR CDS 19" 2U
Opis
Zasilacze UPS serii ECO PRO AVR CDS zabezpieczają podłączone urządzenia przed spadkami oraz zanikami napięcia w sieci, zapewniając ich dłuższe i pewniejsze działanie. Głównym przeznaczeniem zasilaczy z serii ECO PRO AVR CDS jest zabezpieczenie przed niekontrolowaną utratą zasilania: komputerów PC, stanowisk DTP i stacji roboczych, kas fiskalnych, systemów telewizji przemysłowej CCTV oraz internetowych urządzeń telekomunikacyjnych. Produkty serii ECO PRO AVR CDS posiadają system "Clear Digital Sinus" umożliwiający generację na wyjściu zasilacza UPS napięcia o sinusoidalnym kształcie (przy pracy bateryjnej) oraz funkcję "zimnego startu", która umożliwia uruchomienie zasilacza nawet wówczas, gdy zasilanie z sieci jest niedostępne. Oferowana seria zasilaczy wyposażona została w układ automatycznej regulacji napięcia sieciowego AVR oraz interfejs komunikacyjny USB HID.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1200 VA |
| Moc czynna | 780 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 0 V |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 3 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3 min |
| Czas ładowania | 5 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 88(2U) x 485 (19’’) x 200 mm |
| Waga | 11.4 kg |