Producenci
EVER UPS SINLINE 2000 3U 19'' RACK L-inter. HID
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 1300 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas przełączenia (maks.) | 3 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4 min |
| Czas ładowania | 5 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 132 x 483 x 400 mm |
| Waga | 29.5 kg |