Producenci
EVER Zasilacz SINLINE 1600 3U 19 cali RACK L-inter. HID
Opis
Seria SINLINE USB Rack Złącza do montażu w szafach 19 '' i profesjonalne zabezpieczenia małych sieci komputerowych: serwery, stacje robocze i stanowiska DTP.
Zasilacze serii SINLINE USB Rack wyposażone są w unikalne, opracowane przez inżynierów EVER, systemy: Clear Digital Sinus (CDS), który jest sprzętowym systemem cyfrowym obsługującym, podczas pracy sieciowej, jak i bateryjnej, generowanie na wyjściu zasilacza UPS czystym, sinusoidalnym kształcie sygnału oraz Cool Battery Charging (CBC), który w istotny sposób przyczynia się do przedłużenia żywotności baterii.
Seria posiada także interfejs USB i układ automatycznej kontroli napięcia usług AVR.
Zastosowanie: Serwery, komputery PC, terminale komputerowe, urządzenia wrażliwe na zaniki napięcia, urządzenia telekomunikacyjne. Seria SINLINE USB Rack to inteligentne i bezpieczne zasilanie sprzętu komputerowego z gwarantowaną czystą sinusoidą na wyjściu przy pracy bateryjnej.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1600 VA |
| Moc czynna | 1040 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 3 |
| Napięcie | 230 V |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 3 ms |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Funkcje specjalne | CECHY CHARAKTERYSTYCZNE
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 132 (3U) x 483 (19) x 400 mm |
| Waga | 26.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|