Producenci
EVER Zasilacz awaryjny Powerline Multi 10-11/31 1x20x9
Opis
Zasilacz awaryjny Powerline Multi 10-11/31 1x20x9
UPS POWERLINE MULTI 10 kVA to zaawansowany technologicznie zasilaczy UPS z możliwością konfiguracji fazowości wejściowej (3 lub 1 faza na wejściu zasilacza), przeznaczonych do współpracy z urządzeniami zasilanymi z jednofazowej lub trójfazowej sieci energetycznej. Występują wyłącznie w wersji Tower. UPS-y POWERLINE MULTI 10 kVA posiadają także możliwość podłączenia dodatkowego zewnętrznego modułu bateryjnego.
Głównym przeznaczeniem zasilaczy EVER z serii EVER POWERLINE MULTI są: serwery, sieci komputerowe, systemy obróbki danych, jak również inne urządzenia elektryczne, elektroniczne i informatyczne. UPS POWERLINE MULTI 11/31 występują wyłącznie w wersji Tower. W celu zapewnienia niezawodności systemu zasilania lub zwiększenia mocy istnieje możliwość łączenia równoległego do 3 jednostek. UPS-y posiadają dodatkowo możliwość podłączenia zewnętrznego modułu bateryjnego.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 10 kVA |
| Moc czynna | 10000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 0 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Funkcje specjalne |
|
| Oprogramowanie | WinPower |
| Porty zasilania we. | Zaciski wejściowe |
| Porty zasilania wy. | Zaciski wyjściowe |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 589 x 225 x 416 mm |
| Waga | 69 kg |