Producenci
EVER Zasilacz awaryjny UPS Powerline Dark 10-33 T/PWDATO-3310K0/09
Opis
Zasilacz awaryjny UPS Powerline Dark 10-33 T/PWDATO-3310K0/09
Zasilacze UPS EVER z serii POWERLINE DARK 33 są urządzeniami klasy ONLINE (VFI), przeznaczonymi do współpracy z urządzeniami zasilanymi z trójfazowej sieci elektroenergetycznej. Dedykowane są do szczególnie wrażliwych odbiorników. Jest to seria zaawansowanych technologicznie zasilaczy przeznaczonych głównie dla serwerów, sieci komputerowych i systemów obróbki danych.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 10 kVA |
| Moc czynna | 10000 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania we. | Zaciski wejściowe |
| Porty zasilania wy. | Zaciski wyjściowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-485 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wymiary | 715 x 250 x 840 mm |
| Waga | 51.5 kg |