Producenci
EVER Zasilacz awaryjny UPS Powerline RT PRO 2kVA/2kW R2T + NMC
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 2000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas przełączenia (maks.) | 0 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 6 min |
| Typ obudowy | Tower |
| Typ obudowy | Rack |
| Funkcje specjalne | Zimny start |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 86 x 438 x 600 mm |
| Waga | 25.7 kg |