Producenci
EZVIZ Kamera C8C Outdoor PT
Opis
Zewnętrzna kamera z funkcją obrotu/pochylenia.
Monitoring bez ograniczeń.
C8C jest pierwszą kamerą obrotową Wi-Fi EZVIZ do monitoringu na zewnątrz, w której połączono stylowy wygląd z wszechstronnymi funkcjami. Rejestrując większą ilość szczegółów niż zwykłe kamery zewnętrzne zapewnia niezawodną, kompleksową ochronę otoczenia budynków.
Szczegółowy obraz o dużej rozdzielczości.
Kamera nagrywa wideo HD i wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 1080p, rejestrując wyraźny obraz każdego zdarzenia.
Lepszy dzień zaczyna się od lepszego obrazu.
Kamera nagrywa wideo HD i wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 1080p, rejestrując wyraźny obraz każdego zdarzenia.Szczegółowy obraz o dużej rozdzielczości.Korzystając z kamery zewnętrznej obrotowej, można monitorować otoczenie chronionego budynku. Kąt obrotu 352° (poziomo) i pochylenia 95° (pionowo) kamery C8C ułatwia monitorowanie. Aplikacja EZVIZ umożliwia obsługę kamery przy użyciu smartfonu lub urządzenia przenośnego.
Detekcja osób w oparciu o algorytm sztucznej inteligencji.
Nowe, bardziej efektywne oprogramowanie detekcji! Wbudowany algorytm jest ulepszoną wersją prostej detekcji ruchu, dlatego inteligentnie wykrywa poruszające się osoby w czasie rzeczywistym. Alert jest wysyłany natychmiast po wejściu osób w obszar detekcji wyznaczony przez użytkownika.
Sygnalizator świetlny zapewnia dodatkową ochronę.
Dwa reflektory kamery zapewniają aktywną ochronę i mogą być włączane ręcznie przy użyciu aplikacji lub automatycznie po wykryciu przechodzących osób.
Dostępne trzy tryby obserwacji nocnej sprostają wszystkim oczekiwaniom.
- Kolorowy tryb nocny. Dzięki dwóm wbudowanym reflektorom punktowym i profesjonalnym soczewkom optycznym kamera rozświetla obraz i wiernie odzwierciedla pełną gamę kolorów.
- Tryb Nocny Monochromatyczny. Jeżeli dodatkowe oświetlenie jest zbędne, wystarczy przełączyć kamerę do trybu nocnego monochromatycznego przy użyciu aplikacji EZVIZ, aby zapewnić widoczność w zasięgu 30 metrów.
- Inteligentny Tryb Nocny. W tym trybie, kamera C8C automatycznie przełączy się z trybu monochromatycznego na tryb kolorowy, włączając reflektory po wykryciu poruszających się osób. Alarmowe nagrania wideo zostaną wykonywane w pełnej gamie kolorów z wszystkimi szczegółami.
Stylowa i trwała obudowa.
Kompaktowa konstrukcja. W kamerze zastosowano nowatorskie zaokrąglone, kompaktowe elementy i prostą czarno-białą obudowę. Kamera może stanowić stylowy element wyposażenia, a jednocześnie nie jest zbyt widoczna dzięki kompaktowej konstrukcji. Co więcej wodoszczelna obudowa umożliwia ciągłe funkcjonowanie niezależnie od warunków pogodowych i opadów atmosferycznych.
Monitoring audio.
Stylowa i trwała obudowa.Wbudowany mikrofon z redukcją szumów rejestruje wyraźny dźwięk i umożliwia monitorowanie otoczenia budynku z dowolnej lokalizacji.
Technologia wideo H.265
Kamera C8C korzysta z zaawansowanej kompresji wideo H.265, zapewniającej lepszą jakość obrazu przy dwukrotnie mniejszej przepustowości i wymaganej ilości miejsca do przechowywania danych w porównaniu z poprzednim standardem kompresji wideo (H.264)
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | CMOS 1/2,7 cala ze skanowaniem progresywnym |
| Obiektyw | 4 mm / F1.6 (kąt widzenia: 87° poziomo / 105° po przekątnej); 6 mm / F1.6 (kąt widzenia 55° poziomo / 66° po przekątnej) |
| Kąt widzenia poziomy | 87 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Bezpieczeństwo | 64 / 128-bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 158 x 157 x 149 mm |
| Waga | 510 g |