Producenci
EZVIZ Kamera H6C CS-H6c-R101-1G2WF
Opis
H6c
Inteligentna kamera domowa z funkcją obrotu i pochylenia
Dostrzeż więcej i bardziej troszcz się o bliskich
Skorzystaj ze wszechstronnej kamery, aby monitorować zwierzęta i dzieci lub zapewnić dodatkową ochronę domu. W przeciwieństwie do wielu kamer, które nagrywają obraz jedynie pod stałym kątem, H6c obraca się, aby uzyskać panoramiczny i wyraźny widok, a nawet może wykrywać i śledzić ruchy w inteligentny sposób. Dzięki kamerze H6c nic nie umknie Twojej uwadze w dużym pomieszczeniu.
- Widok panoramiczny
- Detekcja ruchu
- Tryb uśpienia zapewniający ochronę prywatności
- Rozdzielczość 1080p
- Śledzenie automatyczne
- Wyświetlanie podglądu na żywo z dowolnego miejsca
- Widzenie nocne w podczerwieni (zasięg do 10 m)
- Rozmowa dwukierunkowa
- Obsługa karty MicroSD (do 256 GB) i magazynu EZVIZ CloudPlay
Doskonały obraz jest kluczem do niezawodnej ochrony. Obraz 360°, zapewniający redukcję martwych punktów
Objęcie całego pomieszczenia to żaden problem. H6c pozwala Ci obserwować przestrzeń wewnątrz budynku, więc nawet gdy Twój kot zacznie bawić się w chowanego, możesz obrócić kamerę, aby go odnaleźć. Dzięki wbudowanym diodom podczerwieni kamera zapewnia również równomiernie naświetlony, wyraźny czarno-biały obraz w nocy, zapewniając Ci spokojny sen.
Inteligentna kamera, umożliwiająca wykrywanie i śledzenie ruchu
Po wykryciu ruchu kamera H6c automatycznie namierza obiekt i obraca się, aby śledzić jego aktywność. Kamera uchwyci bezcenne chwile, niezależnie od tego, czy maluch przechodzi obok kamery, czy pies goni za swoją zabawką po pokoju.
Obserwuj i rozmawiaj z dowolnego miejsca
Rozmawiaj z bliskimi i powstrzymuj nieproszonych gości dzięki zastosowaniu funkcji dwukierunkowej komunikacji kamery H6c. Korzystając z aplikacji EZVIZ zainstalowanej na urządzeniu przenośnym, można łatwo i wygodnie komunikować się niezależnie od miejsca pobytu.
Cyfrowy pamiętnik zawierający niezapomniane momenty
H6c pozwala utrwalić niezapomniane chwile i bezpiecznie przechowywać wspomnienia.
Dane techniczne
| Typ kamery | Panoramiczna |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 15 |
| Matryca | F2.4 1/3 cala Skanowanie progresywne CMOS |
| Obiektyw | 4 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 45 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 75 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Protokoły sieciowe | Opatentowany protokół usługi EZVIZ Cloud |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microSD |
| Złącza | RJ-45 |
| Zasilanie | DC 5V / 1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 88 × 88.2 × 119 mm |
| Waga | 218 g |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty:
|