Producenci
Eaton 4-portowy, smukły, przenośny koncentrator USB-A USB 3.2 Gen 1 Obudowa aluminiowa U360-004-4A-AL
Opis
4-portowy, cienki przenośny koncentrator USB-A - USB 3.x (5 Gb/s), obudowa aluminiowa
Przenośny koncentrator USB dodaje 4 porty USB-A do laptopa, Ultrabooka, Chromebooka, komputera PC, tabletu lub innego urządzenia USB.
- Obsługuje do 4 urządzeń peryferyjnych USB, zamieniając laptopa w ministację roboczą
- Obsługuje prędkość USB 3.2 Gen 1 do 5 Gb/s, aby zapewnić szybki transfer danych
- Smukła aluminiowa obudowa z łatwością mieści się w torebce lub torbie na laptopa i można jej używać w dowolnym miejscu
- Obsługa typu plug and play bez oprogramowania, co zapewnia łatwą i natychmiastową instalację
- 3-letnia ograniczona gwarancja
Dane techniczne
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type A Męska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 9.5 x 39.7 x 60 mm |
| Waga | 0.04 kg |