Producenci
Eaton Adapter USBC DOCK,HDMI/VGA/GBE/ /HUB/S U442-DOCK3-B
Opis
Stacja dokująca USB-C - 4K HDMI, VGA, USB 3.x (5 Gb/s), koncentrator USB-A/C, Gigabit Ethernet, gniazda kart pamięci, ładowanie PD 100 W
Stacja dokująca USB-C dodaje porty HDMI, VGA, USB, ładowanie PD i inne do Chromebooka, laptopa lub komputera z systemem Windows.
- Konwertuje sygnały audio/wideo ze źródeł obsługujących tryb alternatywny USB-C DisplayPort
- Obsługuje rozdzielczości Ultra HD 4K do 3840 x 2160 przy 30 Hz, zapewniając krystalicznie czysty obraz HDMI
- Łączy się z przewodową siecią Gigabit Ethernet, gdy nie jest dostępna sieć Wi-Fi
- Obsługuje moc wyjściową 20 V 5 A (100 W) w celu szybkiego ładowania urządzenia hosta
- Porty USB-C, USB-A i karty pamięci umożliwiają podłączenie dysków flash i innych urządzeń peryferyjnych
- 3-letnia ograniczona gwarancja
Dane techniczne
| Długość przewodu | 10.9 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #1 | D-sub 15pin Żeńska |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | USB Typ A Żeńska x2 |
| Złącza #1 | USB Typ C Żeńska x 2 |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | Czytnik kart SD |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Standard | HDMI High Speed with Ethernet |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 14 x 122 x 70 mm |
| Waga | 0.09 kg |