Producenci
Eaton Ellipse ECO 650 USB FR EL650USBFR
Opis
Eaton Ellipse ECO 650 FR USB
Eaton Ellipse ECO jest niewielkim urządzeniem ochrony zasilania z wbudowaną ochroną przeciwprzepięciową (zgodną z normą IEC 61643-1). Posiadając konstrukcję o wysokiej wydajności i funkcję EcoControl (modele USB), Eaton Ellipse ECO pomaga oszczędzać energię do 25 procent w porównaniu z poprzednią generacją zasilaczy UPS.
Link do specyfikacji: http://powerquality.eaton.com/EL650USBFR.aspx?CX=65
Dane techniczne
| Moc pozorna | 650 VA |
| Moc czynna | 400 W |
| Architektura UPS-a | off-line (standby) |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Typ obudowy | Tower |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Linii danych |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Funkcje specjalne | - Łatwy montaż w środowisku biurowym |
| Oprogramowanie | - Oprogramowanie Eaton Intelligent Power dostarczane w standardzie |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/E |
| Złącza | RJ-11 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB + oprogramowanie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 263 mm |
| Waga | 3.6 kg |
| Pozostałe parametry | - Zakres napięcia wejściowego: 184 - 264V |
| Video | |
| Video | |
| Video |