Producenci
Eaton Listwa PDU G4 BA 0U 309 16A 3P 24xC13,18xC39 EVBAF316X
Opis
Listwa PDU EVBAF316X G4 Rack, 0U, 39U, wtyk IEC-60309, przewód 3 m, 3ph, 11 kW, 16 A, 415/240 V, 42 gniazda: (24) C13, (18) C39
- Uniwersalne gniazdo C39 obsługujące wtyczki C14 lub C20
- Gniazda z systemem zabezpieczającym zarówno wtyczki standardowych kabli zasilających, jak i tych z systemem P-Lock
- Oznaczone kolorami grupy gniazd i odpowiadające im wyłączniki
Dane techniczne
| Moc | 11 kW |
| Napięcie | 415 V |
| Porty zasilania we. | IEC 60309 3P |
| Porty zasilania wy. | 24 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 18 x IEC-C39 |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Certyfikaty |
|
| Wymagania środowiskowe | Temperatura podczas pracy: 0°C do 60°C (32°C do 140°F) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1730 x 53 x 52 mm |
| Waga | 3.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|