Producenci
Eaton Listwa PDU G4 MA 0U C20 16A 1P 12xC13,12xC39 EVMAFC20A
Opis
Eaton Managed G4 Rack PDU, 0U, 22,5U, wtyk C20, przewód 3 m, 1ph, 3,7 kW, 16 A, 200-240 V, 24 gniazda: (12) C13, (12) C39
- Zdalne zarządzanie
- Uniwersalne gniazdo C39 obsługujące wtyczki C14 lub C20
- Gniazda z systemem przytrzymującym zarówno wtyczki standardowych kabli zasilających, jak i tych z systemem P-Lock
- Standardy cyberbezpieczeństwa UL 2900-1 i IEC 62443-4-2
- Sieciowy moduł sterujący Hot-Swap (wymienialny na gorąco)
- Kaskadowanie sieciowe, połączenie do 32 PDU w pętli
- Współdzielenie zasilania między dwoma modułami sterującymi PDU zapewnia stały dostęp do danych i czujników PDU
- Dokładność rozliczeniowa IEC Class 1 +/- 1%
- Gigabitowa karta sieciowa z portami 2 x Gb
- Obsługa protokołów RestAPI, Modbus TCP, SNMP, LDAP, HTTPS
- Dokładność pomiarów na gniazdach 1% (V, W, A)
- Zarządzanie gniazdami: zdalne wł./wył., restart i sekwencyjne uruchamianie
Dane techniczne
| Napięcie | 0 V |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 12 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 12 x IEC-C39 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1000 x 53 x 52 mm |
| Waga | 3.7 kg |