Producenci
Eaton Listwa PDU G4 MI 0U 309 16A 3P 24xC13,18xC39 EVMIF316X
Opis
Listwa PDU EVMIF316X G4 Rack PDU, 0U, 39U, wtyk IEC-60309, przewód 3 m, 3ph, 11 kW, 16 A, 415/240 V, 42 gniazda: (24) C13, (18) C39
- Zdalne zarządzanie obiektem
- Wszechstronne gniazdo C39 obsługuje wtyczki C14 lub C20
- Gniazda z systemem przytrzymującym zarówno wtyczki standardowych kabli zasilających, jak i tych z systemem P-Lock
- Standardy cyberbezpieczeństwa UL 2900-1 i IEC 62443-4-2
- Sieciowy moduł sterujący Hot-Swap (wymienialny na gorąco)
- Kaskadowanie sieciowe, połączenie do 32 PDU w pętli
- Współdzielenie zasilania między dwoma modułami sterującymi PDU zapewnia stały dostęp do danych i czujników PDU
- Dokładność rozliczeniowa IEC Class 1 +/- 1%
- Gigabitowa karta sieciowa z portami 2x Gb
- Obsługa protokołów RestAPI, Modbus TCP, SNMP, LDAP, HTTPS
- Opcjonalny czujnik temperatury/wilgotności
Dane techniczne
| Moc | 11 kW |
| Napięcie | 415 V |
| Porty zasilania we. | IEC 60309 3P |
| Porty zasilania wy. | 24 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 18 x IEC-C39 |
| Certyfikaty |
|
| Wymagania środowiskowe | Temperatura podczas pracy: 0°C do 60°C (32°C do 140°F) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1730 x 53 x 52 mm |
| Waga | 3.8 kg |
| Pozostałe parametry |
|