Producenci
Eaton Listwa antyprzepięciowa Protection Strip 6 Tel@ FR
Opis
Eaton Protection Strip
Eaton Protection Strip jest podstawową listwą przeciwprzepięciową o wielu gniazdach, przeznaczoną dla wrażliwego sprzętu w środowisku mieszkalnym i biurowym.
Technologia potrójnej ochrony
Dzięki technologii potrójnej ochrony (zabezpieczenie wszystkich 3 przewodów: faza / neutralny / ochronny), listwa Eaton Protection Strip jest w pełni skuteczna przeciwko wszystkim rodzajom zaburzeń.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 6 |
| Długość przewodu | 1 m |
| Wtyczka | Schuko |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x RJ-11 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 390 x 52 x 41 mm |
| Waga | 0.412 kg |
| Pozostałe parametry |
|