Producenci
Eaton Listwa zasilająca EMAH06 EPDU MA 2U (309 32A 1P), 12xC13, 4xC19
Opis
Listwa zasilająca EATON EMAH06 EPDU MA 2U (309 32A 1P)
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu C13 | 12 |
| Liczba gniazd typu C19 | 4 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Wtyczka | IEC 60309 32A 3P |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Montaż | Podłoże |
| Montaż | Ściana |
| Montaż | Rack |
| Wymiary rack | 2U |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 445 x 225 x 87 mm |
| Pozostałe parametry |
|