Producenci
Eaton Listwa zasilająca EVBAF132A PDU G4 BA 0U 309 32A 1P 12xC13,12xC39
Opis
Listwa zsilająca Eaton Rack PDU G4
- Uniwersalne gniazdo C39 obsługujące wtyczki C14 lub C20
- Gniazda z systemem zabezpieczającym zarówno wtyczki standardowych kabli zasilających, jak i tych z systemem P-Lock
- Oznaczone kolorami grupy gniazd i odpowiadające im wyłączniki
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 0 |
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 0 |
| Liczba gniazd typu C | 0 |
| Liczba gniazd typu C13 | 12 |
| Liczba gniazd typu C19 | 12 |
| Liczba gniazd typu C39 | 12 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Wtyczka | C19 |
| Włącznik | Nie |
| Montaż | Rack |
| Wymiary rack | 0U |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1000 x 53 x 52 mm |
| Waga | 2.4 kg |