Producenci
Eaton Listwa zasilająca PDU G4 MI 0U C20 16A 1P 12xC13,12xC39
Opis
Rack PDU G4 zmienia zasady
Zwiększ wydajność, bezpieczeństwo, gęstość i elastyczność, aby sprostać dzisiejszym priorytetom centrów danych Nowa szafa PDU G4 firmy Eaton - 4. generacja zapewnia wysoce bezpieczną dystrybucję zasilania i ciągłość działania, co jest kluczowe w dzisiejszej przestrzeni centrów danych. Zostało to osiągnięte dzięki dogłębnej pracy, uwzględniającej doświadczenia klientów i opinie z rynku.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu C13 | 12 |
| Liczba gniazd typu C39 | 12 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Wtyczka | C20 |
| Włącznik | Nie |
| Montaż | Ściana |
| Montaż | Rack |
| Wymiary rack | 0U |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x USB |
| Pozostałe porty we/wy | 4 x RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1000 x 52 x 53 mm |
| Waga | 2.2 kg |