Producenci
Eaton Listwa zasilająca Protection Box 6 Din PB6D
Opis
Zaawansowana ochrona dla:
- Komputerów, NAS, urządzenia peryferyjne
- Telewizja, wideo, sprzęt Hi-Fi, kino domowe itp.
- Internet gateways
- Konsole do gier
- Artykuły gospodarstwa domowego itp.
Święty spokój
Eaton Protection Box to najlepsze w swojej klasie wielogniazdowe urządzenie przeciwprzepięciowe do wrażliwych i krytycznych urządzeń w środowisku mieszkalnym lub profesjonalnym.
Wysokiej klasy ochrona przeciwprzepięciowa
- Zaawansowana konstrukcja Eaton Protection Box jest zgodna z międzynarodową normą ochrony przeciwprzepięciowej IEC 61643-11.
- Jest przeznaczony do ochrony wrażliwych urządzeń przed przepięciami, zakłóceniami i pośrednimi skutkami wyładowań atmosferycznych.
- Wskaźnik LED informuje o stanie ochrony przeciwprzepięciowej.
Ulepszone funkcje
- Aby ułatwić instalację, montaż naścienny jest dostępny we wszystkich modelach z wyjątkiem PB1.
- Wyłącznik 10A zabezpiecza instalację przed przeciążeniem
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 0 |
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 6 |
| Liczba gniazd typu C | 0 |
| Liczba gniazd typu C13 | 0 |
| Liczba gniazd typu C19 | 0 |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Wtyczka | Schuko |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Podłoże |
| Montaż | Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 245 x 110 x 47.5 mm |
| Waga | 586 g |
| Pozostałe parametry | Stopień ochrony: IP20 |