Producenci
Eaton Listwa zasilająca Protection Box 6 FR, 6 USB Tel@
Opis
Protection Box 6 Tel@ USB FR
Eaton Protection Box to najlepsze w swojej klasie wielogniazdowe urządzenie przeciwprzepięciowe do wrażliwych i krytycznych urządzeń w środowisku mieszkalnym lub profesjonalnym.
- Zaawansowana konstrukcja Eaton Protection Box jest zgodna z międzynarodową normą ochrony przeciwprzepięciowej IEC 61643-11.
- Przeznaczony jest do ochrony wrażliwych urządzeń przed przepięciami, zakłóceniami i pośrednimi skutkami wyładowań atmosferycznych.
- Wskaźnik LED informuje o stanie ochrony przeciwprzepięciowej.
- Możliwy montaż ścienny.
- Wyłącznik 10A zabezpiecza instalację przed przeciążeniem.
PB6F
Eaton Protection Box 6 FR, 10 A, wejście: Schuko, wyjścia: (6) francuskie
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 6 |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Wtyczka | Schuko |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Podłoże |
| Montaż | Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 245 x 110 x 47.5 mm |
| Waga | 583 g |
| Pozostałe parametry |
Certyfikaty
|