Producenci
Eaton Niskoprofilowa szafa serwerowa SRWF6U36P
Opis
Niskoprofilowa szafa serwerowa SmartRack 6U do montażu pionowego, do montażu na ścianie w szafie serwerowej
Szafka do montażu na ścianie zabezpiecza i porządkuje sprzęt w szafie 19-calowej o wysokości 6U w szafach z okablowaniem sieciowym i innych lokalizacjach o ograniczonej powierzchni. Mieści sprzęt o głębokości do 36 cali, ale wystaje na mniej niż 12 cali od ściany.
- Maksymalne obciążenie 150 funtów (68 kg)
- Zamykana stalowa szafka jest wentylowana, aby zapewnić chłód sprzętu
- Zabezpiecza sprzęt stelażowy 6U o wysokości 19 cali i głębokości do 36 cali
- Zawiera dodatkową przestrzeń 2U na panele krosowe
- Wysyłane są w pełni zmontowane, co umożliwia szybką instalację
- 5-letnia ograniczona gwarancja
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka wisząca |
| Wysokość | 6U |
| Szerokość | 68 cm |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 68 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1098.3 x 678.2 x 304 mm |
| Waga | 40 kg |