Producenci
Eaton Obudowa do montażu w szafie SRW12USDPG
Opis
SmartRack 12U UPS-Głębokość do montażu naściennego, mała obudowa do montażu w szafie, przezroczyste akrylowe okienko, odchylana tylna część
Szafka do montażu na ścianie zabezpiecza i porządkuje 12U 19-calowego sprzętu w szafie rack o głębokości do 24,5 cala w miejscach o ograniczonej powierzchni. Przezroczyste akrylowe okno pozwala na monitorowanie sprzętu bez konieczności otwierania drzwi.
- Maksymalne obciążenie 200 funtów (90,7 kg)
- Odchyla się od ściany na zawiasie, co ułatwia dostęp do tylnych drzwi
- Drzwi wejściowe posiadają odporne na stłuczenie przezroczyste okienko akrylowe
- Zamykana stalowa szafka wentylowana po bokach, u góry i u dołu
- Zabezpiecza sprzęt 12U w szafie 19-calowej o głębokości do 24,5 cala
- 5-letnia ograniczona gwarancja
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka wisząca |
| Wysokość | 12U |
| Szerokość | 60 cm |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 91 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 636.5 x 600.2 x 647.7 mm |
| Waga | 29.03 kg |