Producenci
Eaton Odchylany uchwyt ścienny do telewizorów i monitorów o przekątnej od 26 do 55 cali, nachylenie od -10° do +10° DWT2655XP
Opis
Uchylny uchwyt ścienny do telewizorów i monitorów o przekątnej od 26 do 55 cali
Niskoprofilowy uchwyt do zawieszenia na ścianie płaskiego telewizora, monitora lub innego wyświetlacza. Idealny do kina domowego, sal lekcyjnych, sal konferencyjnych, hoteli, barów i restauracji. Możliwość pochylenia w zakresie od -10° do +10° dla uzyskania optymalnych kątów widzenia.
- Pasuje do większości wyświetlaczy z płaskim ekranem o przekątnej od 26 do 55 cali.
- Zawiesza się poza zasięgiem wzroku, zapewniając elegancki, profesjonalny wygląd
- Możliwość pochylenia od -10° do +10° dla szerokiego zakresu ruchu
- Obsługuje do 74,8 kg
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 26 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 75 kg |
| Regulacja w pionie | 10 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 15 x 46 x 6.3 cm |
| Waga | 3 kg |